O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Hera-Kiełb świadczy profesjonalne usługi prawne dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców zarówno w ramach jednostkowych zleceń jak i umów o stałą obsługę prawną. Kancelaria mieści się w Dąbrowie Górniczej.

 

Prowadząca Kancelarię Adwokat Monika Hera-Kiełb jest  absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Specjalizuje się w sporach sądowych z zakresu spraw gospodarczych, odszkodowawczych, rodzinnych i z zakresu prawa pracy. Posiada kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców. Biegle włada językiem angielskim co pozwala na świadczenie pomocy prawnej zarówno w języku polskim jak i angielskim.

 

Świadczone przez Kancelarię usługi są objęte ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywanym zawodem adwokata. Pomoc świadczona jest osobiście, w drodze e-mailowej, istnieje również możliwość świadczenia pomocy prawnej w siedzibie klienta. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie w zależności od rodzaju sprawy i nakładu pracy adwokata.

 

Realizując postawione przed nami zadania przykładamy szczególną wagę do przestrzegania zasad kodeksu etyki adwokackiej. Dbamy również o jak najlepszą atmosferę relacji na linii klient - adwokat.